Draker 10.2 250 ml

Insektycyd przeznaczony do zwalczania owadów latających i biegających w postaci

 1. nr katalogowy: 135
 2. jednostka miary: szt.
 3. waga produktu: 0.3 kg
 4. stan produktu: nowy

66,00 zł
(netto: 61.11)

dostawa od 12,50 zł więcej »

Zapytaj o produkt

zamknij (x)
adres email:*
Wiadomość:*

Pełny opis Draker 10.2 250 ml

DRAKER 10.2 Insektycyd przeznaczony do zwalczania owadów latających i biegających w postaci koncentratu mikrokapsułkowanej emulsji do oprysku.

Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.

Skład chemiczny: Cypermetryna/ 3-(2,2-dichlorowinylo)-2,2 dimetylocyklopropanokarboksylan.alfa.-cyjano-3-fenoksybenzylu 10,0g/100g Tetrametryna 2,00g/100g Butotlenek piperonylu 10,0g/100g

W produkcie Draker 10.2 tetrametryna oraz część butotlenku piperonylu (PBO) występuje w postaci wolnej i działa na owady natychmiastowo, natomiast cypermetryna oraz pozostała część PBO - w postaci mikrokapsułkowanej.

Zamknięcie substancji aktywnej w mikrokapsułce zapewnia jej ochronę przed warunkami zewnętrznymi takimi jak światło, temperatura i wilgoć oraz pozwala na kontrolowane, powolne uwalnianie do środowiska. Nie posiada zapachu. Produkt cechuje się szybkim efektem bójczym oraz długotrwałą skutecznością wynikającą z efektu zalegania. Ze względu na efekt rezydualny, skuteczność produktu jest zachowana przez conajmniej 14 dni. Przeznaczenie produktu:

Produkt skierowany jest do zwalczania owadów latających i biegających w: - budynkach inwentarskich, - budynkach przemysłu spożywczego, - środkach transportu publicznego, - domach, magazynach, hotelach, szkołach, szpitalach, - i innych budynkach użyteczności publicznej

Sposób użycia: nanosić przy zastosowaniu opryskiwaczy. Preparat można stosować na zewnątrz tworząc barierę wokół budynków, wokół okien, na parapetach, gzymsach w miejscach składowania śmieci. Wewnątrz budynków, Draker 10.2 można aplikować przy listwach przypodłogowych, wokół pomieszczenia, w kątach, w zakamarkach i szczelinach. Opryskuje się również miejsca gromadzenia śmieci, miejsca spoczynku i przechodzenia owadów oraz miejsca lądowania owadów latających.

Produkt znajduje zastosowanie również w ochronie przed owadami w kuchniach, a w szczególności w zakamarkach wokół pieców kuchennych i lodówek, a także w bagażnikach samochodowych.

ZWALCZANIE MUCH ZWALCZANIE INNYCH OWADÓW 1-3% (10-30 ml koncentratu i dopełnić wodą do 1l) 0,5-2% (5-20 ml koncentratu i dopełnić wodą do 1l) 1 litr roztworu starcza na 30-60 m2 w zależności od rodzaju powierzchni 1 litr roztworu starcza na 30-60 m2 w zależności od rodzaju powierzchni

Środki ostrożności: Produkt niebezpieczny dla środowiska. Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne; może powodować długo utrzymujące się niekorzystne zmiany w środowisku wodnym. Chronić przed dziećmi. Nie przechowywać razem z żywnością, napojami i paszami dla zwierząt. Nie jeść i nie pić oraz nie palić tytoniu podczas stosowania produktu. Zanieczyszczoną skórę natychmiast przemyć dużą ilością wody z mydłem. Nie wprowadzać do kanalizacji. Usuwać produkt i jego opakowanie w sposób bezpieczny. W razie połknięcia niezwłocznie zasięgnij porady lekarza- pokaż opakowanie lub etykietę. Pierwsza pomoc: Po wdychaniu: osoby mające kontakt z preparatem wyprowadzić na świeże powietrze. Wezwać lekarza.

W wyniku kontaktu ze skórą: natychmiast usunąć odzież zanieczyszczoną preparatem i dokładnie myć dużą ilością wody z mydłem. Po kontakcie z oczami: nie stosować żadnych kosmetyków ani maści do oczu przed konsultacją z okulistą. Oczy płukać dużą ilością wody przez przynajmniej 10 minut, trzymając odchylone powieki. Po połknięciu: natychmiast wezwać lekarza, pokazać kartę charakterystyki, a usta przepłukać dużą ilością wody. UWAGA! Przed użyciem delikatnie wstrząsnąć. Produkt posiada Pozwolenie Ministra Zdrowia Nr 3917/09

Opinie o produkcie Draker 10.2 250 ml

Dodaj swój komentarz

Napisz o Twoich doświadczeniach, zarówno pozytywnych jak i negatywnych.
Czy decyzja o zakupie była słuszna?

ogólna ocena:    
Twoja opinia:*
  zostało: znaków
Wpisz wynik: 4 + 8*
produkt nie ma jeszcze opinii... Twoja może być pierwsza!

Dodatkowe informacje

Ceny przesyłek

 1. Poczta Polska przelew na konto - 12,50 zł
 2. Poczta Polska pobranie - 16,50 zł

Formy płatności

 1. odbiór osobisty
 2. płatność przy odbiorze
 3. płatność przelewem

Dane kontaktowe

 1. sklep: ABIS artykuły do DERATYZACJI
 2. telefon: (0)
 3. tel. komórkowy: 0669 498 549
 4. strona kontaktowa »
ilość odwiedzin: 705